Tokat Şahinler nakliyat  0 543 483 17 54

2000 yılında celil şahin tarafından Tokat merkezde kurulmuştur.

Çok değil, yakın zamana kadar taşınma kavramı bir kamyon ve üç beş yakın arkadaş ile yapılan bir süreç olarak değerlendirilmiş olsa da günümüzde durum hiç de böyle değildir.

Olabildiğince sektörleşmiş olan taşınma kavramı evden eve nakliye olarak kurumsal bir yapıya kavuşmuş ve çıkarılan yasa ile yasal sınırları çizilen bir hizmet haline gelmiştir.

Ev mobilya ve eşyalarınızın taşınacağınız yeni adrese sorunsuz bir şekilde taşınması ve istenilen odalara yerleştirilmesi için alanında öncü kuruluşlardan birisi olan Tokat Şahinler Nakliyat, size sigortalı taşımacılık güvencesiyle bir taşınmayı vaat etmektedir. Eğer sorunsuz bir şekilde yeni evinize yerleşmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Tokat Evden eve nakliyat alanında birçok firma kendi personel kadrosunu bulundurmuyorken firmamız tüm taşımacılık işlemleri için profesyonel bir kadroya sahipti ve birçok devlet kuruluşunun taşınması konusunda kurumlara yardımcı oldu.

Kurumsal taşımacılık ve ofis taşımacılığı konusunda da Adana ili başta olmak üzere tüm ülke genelinde hizmet vermeye devam etmekteyiz…

Celil Şahin - 0 543 483 17 54